درخواست مشاوره رایگان: 02166932473

خانه » مبل شویی در جنت آباد

مبل شویی در جنت آباد

مبل شویی در جنت آباد

مبل شویی در جنت آباد یکی از بهترین مبل شویی های غرب تهران است.و قیمت مبل هفت نفره ۷۰۰۰۰۰ تومان می باشد.

مبل شویی در جنت آباد در خیابان لاله غربی در کوچه شانزده متری اول قرار دارد. ما در این منطقه تمام خدمات مربوط به مبل شویی و قالی شویی را برای شما عزیزان با ضمانت نامه کتبی با نام مبل شویی جاوید انجام می دهیم.

مبل شویی ما در جنت آباد با نام تجاری مبل شویی جاوید در منطقه بشناسید و به کار و خدمات ما ایمان داشته باشید.شما عزیزان برای کسب اطلاعات بیشتر با ما شماره هایی که در صفحه اول سایت وجود دارد می توانید تماس بگیرید.

 شستشوی مبل در جنت آباد با دستگاه

شستشوی مبلمان مانند تمام چیزهایی که در زندگی شما وجود دارد و قابل شستشو هستند، باید شستشو بشوند. شستشوی مبلمان مانند لباس نیست که بتوان آن را داخل لباس شویی گذاشت و آنها را بتوانیم بشوییم. البته بسیاری از مبل هایی که تشک زیری آنها دوبل است را می توان پارچه ان را از مبل جدا کرد و شستشو دهند. که این کار به مقداری سختی جا انداختن پارچه مبل در داخل اسفنج و هم چنین جم شدن بسیاری از پارچه های مبلمان را دارد. در زیر مراحل شستشوی مبل ها را در مبل شویی در کمیل  توضیح می دهم.

مرحله یک: در این مرحله با توجه به انتخاب مشتری سرویس کاران  و یا سرویس کار مورد نظر انتخاب می شود. سرویس کاران تمام زیر و بم مبل ها را با دستگاه جارو برقی دو موتوره قوی جارو کشی می کنند. تا تمام آشغال و کثیفی های روی مبل ها جمع آوری شود. جمع آوری کردن تمام این کثیفی ها بسیار مفید است برای شستن مبل ها چرا که کثیفی ها زیر دستگاه له و پخش نمی شوند.

مرحله دوم :

در این مرحله سرویس کار متخصص و استاد کار که از قبل دستگاه خود را برای شستشو و تمیز کاری مبل ها درست کرده است. با تمام وجود تمامی هفت مبل را کاملا خیس می کند تا کثیفی ها خود را از پارچه جدا کنند. تا راحت تر بشود آنها را شستشو داد. سرویس کار بعد ار اینکه تمام مبل ها را خیس کرد کار خود را از مبلی که کمتر کثیف است شروع می کند. شستشوی تمیز زمانی خود را نشان می دهد که سرویس کار وقتی به مبل ها کف می زند کف مبل ها کامل سفید و برفی باشد. در این حالت از شستشو مبل یعنی تمیز شده است و کثیفی در داخل آن ها باقی نمانده است.

مرحله سوم :

در این مرحله از شستشو که به آن مرحله آخر نیز می گویند.  سرویس کار با تمام وجود کف و کثیفی مبل ها که با هم مخلوط هستند را تمام و کمال از روی پارچه مبل ها جمع آوری می کند. سرویس کار هر چقدر با دقت و با قدرت بیشتری بکشد نتیجه بهتری را روی مبل ها می بینید. چرا که هم زود تر خشک می شود و هم تمام آبی که در داخل آن به صورت کثیف وجود دارد را به بیرون هدایت می کند.

مبل شویی در جنت آباد
مبل شویی در جنت آباد با دستگاه و مواد نانو

شعبات مبل شویی در جنت آباد

این روزها تعداد مبل شویی ها و سرویس کاران مبل شویی بسیار زیاد  است. و در هر منطقه حداقل دو تا سرویس کار مبل شویی وجود دارد. ما در این منطقه یکی از بهترین و ارزانترین مبل شویی هایی هستیم. که برای انجام خدمات مبل شویی خود از بهترین سرویس کاران و ماهر ترین آنها استفاده می کنیم.

ما در مجموعه مبل شویی خود از شامپوهای نانو برای بهتر تمیز کردن و یا بیشتر تمیز شدن مبل ها استفاده می کنیم.  شما عزیزان به راحتی می توانید با نزدیک ترین شعبه خود در منطقه خود تماس بگیرید و خدمات خود را به سرویس کاران با تجربه ما بسپارید.

 

مبل شویی در جنت آباد و شاهین  ۴۴۸۲۷۴۶۴ شعبه مبل شویی در اکباتان و ستارخان ۶۶۹۳۲۴۷۳
شستشوی مبل در کاشانی و فردوس ۴۴۰۳۹۳۱۴ مبل شویی در شهرآن و شهر زیبا ۴۴۰۳۹۲۱۷
شعبه مبلشویی در پونک و  چهاردیواری ۴۴۸۲۷۴۶۴ خشک شویی مبل در ستارخان و گیشا ۶۶۹۳۲۵۷۳
مبل شویی در منطقه باغ فیض ۴۴۰۳۹۳۱۴ مبلشویی در صادقیه و فردوس ۴۴۰۳۹۲۱۷

تمامی شعبات فوق به صورت بیست و چهار ساعته در دفتر مرکزی و به صورت آنلاین آماده پاسخ گویی به سوالات و خدمات شما هستند. و هم چنین می توانید خدمات خود را رزرو بفرمایید.

مبل شویی در جنت آباد
قیمت شستشوی مبلمان در جنت اباد

قیمت شستشوی مبلمان در جنت آباد

همیشه مبل شویی ها پشت تلفن یک قیمتی به مشتری می دهند و بعد از مراجعه مبلغ گفته شده متفاوت می شود. این تفاوت قیمت ها به شرایط و خواسته های مشتری در خانه بر می گردد. به عنوان مثال مشتری یک هفت نفره را رزرو می کند که شستشو انجام بشود ولی سرویس کار یک هفت نفره و چند تا کفی و هم چنین چند تا کوسن را شستشو داده است.

که در کل با چیزی که مشتری رزرو کرده بود متفاوت می باشد و از این رو قیمت ها نیز تغییر خواهد کرد. ولی در حالت کلی تا امروز که این مقاله ثبت و نوشته می شود قیمت مبل شویی در جنت آباد به این گونه است.

 • قیمت شستشوی یک دست مبلمان نه نفره با تشک دوبل ۸۵۰۰۰۰ تومان می باشد.
 • شستشوی یک دست مبل ۹ نفره بدونه تشک در منطقه جنت آباد ۸۰۰۰۰۰
 • قیمت شست و شوی مبلمان هفت نفره با تشک دوبل با ضمانت نامه ۷۵۰۰۰۰
 • خشک شویی یک دست مبلمان ۷ نفره بدونه تشک  ۷۰۰۰۰۰
 • خشکشویی انواع خوشخواب های دو نفره در منزل ۵۰۰۰۰۰
 • شستشوی انواع خوش خواب های یک نفره ۳۸۰۰۰۰
 • قیمت شستشوی مبل های نهار خوری دونه ای ۴۵۰۰۰ تومان می باشد.
 • تمامی این قیمت ها مقطوع و مشتری ها با استفاده از این تعرفه قیمت در منطقه جنت آباد هزینه شستشوی خود را پرداخت کنند. شما مشتری عزیز زمانی که سرویس کاران ما در منزل شما خدمات انجام می دهند با استفاده از ایسن تعرفه خودتان می توانید مبلغ واریزی را برآورد کنید. این قیمت ها برای تمام مناطق به ویژه مبل شویی در گیشا هم صدق می کند.

 

موکت شویی در جنت آباد چگونه انجام می شود؟

موکت شویی مانند تمام خدمات دیگر که مبل شویی ها انجام می دهند جزو کارهای روز مره این شرکت ها است. فرش ها بسیار در معرض کثیفی قرارمی گیرند . چون موکت ها به خاطر ظاهرشون و پرزدار بودنشان بسیاری از آشغال ها و کثیفی ها را در خود جمع می کند.

همین گزینه باعث می شود که مشتری ها برای شستشوی موکت های خود دست به کار شوند . که برای این کار کافی است که کلمه کلیدی مبل شویی در منطقه آزادی می توانید از خدمات ما استفاده کنید. بسیاری از مشتری ها این شیوه شستشو را بیشتر از شستشویی که در کارخانه انجام می دهند را قبول دارند. چرا که این کار نمی گذارد که موکت ها پاره و یا در اثر شستشو جمع شوند و یا کوتاه شوند.

موکت ها کاملا مثل روز اول تمیز و سر جای خود کمتر از چهار ساعت خشک و قابل استفاده می شوند. برای اطلاعات بیشتر در مورد موکت شویی به نوشته موکت شویی در خانه با دستگاه مراجعه کنید.

شماره تماس مبل شویی در جنت آباد

همان گونه که در بالا اشاره کرده بودم. مشتریان از راه های زیادی می توانند با ما ارتباط بگیرند. سریع ترین راه ارتباطی ما از طریق دفتر مرکی واقع در خیابان لاله است. مشتریان می توانند به صورت کاملا حضوری درخواست خدمات مبل شویی و فرش شویی خود را به منشی ها دفتر بسپارند. تا سرویس کاران ما در اسرع وقت در منزل شما حضور پیدا کنند.

راه دیگر که امروزه بسیاری از مشتری ها از این شیوه استفاده می کنند. گوگل و فضای مجازی است. که مشتری ها با جستجوی کلمه کلیدی خود در منطقه می توانند برای انجام خدمات خود سرویس کاران مبل شویی جاوید را برگزینند. و برای همیشه خدمات خود را با سرویس کاران ما تجربه کنند

۲۲۸۷۴۵۳۱
۴۴۰۳۹۲۱۷
۶۶۹۳۲۴۷۳
۴۴۰۳۹۳۱۴

 

مبل شویی در جنت آباد با مواد نانو

نانو شویی در منطقه جنت آباد جنوبی یکی از کار هایی است که ما انجام می دهیم. مواد نانو چند سالی است که مبل شویی ها مورد استفاده قرار می گیرد. استفاده از مواد نانو بسیار کیفیت مبل و شستشوی مبلمان را بالا می برد. هر مشتری که در جنت آباد تشریف دارد می تواند از خدمات مبل شویی در جنت آباد با مواد نانو استفاده بکند. و با بهترین کیفیت شستشو خدمات مبل شویی خود را تحویل بگیرد.

ما در جنت آباد تمام تلاش خود را به کاار می گیریم تا بهترین باشیم. و شما عزیزان هم می توانید از بهترین خدمات مبل شویی جاوید در منطقه جنت آباد بهره مند شوید. بهره بردن از خدمات مبل شویی جنت آباد فقط با یک تماس ممکن می شود. و به راحتی می توانید به خدمات مبل شویی در منزل با دستگاه و شستشوی فرش و موکت در منزل با دستگاه بهره مند شوید.

ما تمامی این خدمات نانو را در جنت آباد زیر نظر سرویس کاران با تجربه و صاحب سابقه کاری خوب برای شما عزیزان انجام می دهیم.

۵/۵ - (۱۰ امتیاز)

14 دیدگاه دربارهٔ «مبل شویی در جنت آباد»

  1. سلام خانم مومنی عزیز ما سرویس کارانمان را از روی تجربه و منش اخلاقی انتخاب کرده ایم . سرویس کاران ما حداقل ۱۰ سال سابقه شستشوی مبلمان در منزل را دارند و از لحاظ اخلاقی هم مورد تایید می باشند

 1. من برای شستشوی مبلمانم خیلی شک داشتم که پاک بشوند امام اقای جاوید به من تضمین دادند که تمیز می شود و کار را شروع کردند روی مبل های من خیلی زحمت کشیدند و نتیجه کار بسیار ستودنی بود واقعا ممنونم بابت این همه زحمت و چنین سرویس کاران کار بلدی

 2. با سلام و تشکر فراوان از اقای جاوید بسیار باحوصله، خوش برخورد و منصف بودن حلالشون باشه به حق علی

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فرم سفارش آنلاین
مشخصات فردی

تماس بگیرید