درخواست مشاوره رایگان: 02166932473

خانه » مبل شویی در منطقه آزادی تهران

مبل شویی در منطقه آزادی تهران

مبل شویی در میدان آزادی

مبل شویی در منطقه آزادی تهران یکی از خدمات ویژه شرکت مبل شویی جاوید می باشد، کسانی که در منطقه آزادی یا همان منطقه های  ۲ ٬ ۹ ٬ ۱۰ ٬ ۶ و ۱۱  شهرداری تهران محسوب می شوند میتوانند با ما در تماس باشند و تمامی خدمات درب منزل را از ما بخواهند.

اگر به گذشته برگردیم همیشه در ایام نوروز مردم به فکر تعویض مبلمان خود می افتادند و می خواستند که مبلمان جدیدی را جایگزین کنند به دلیل کثیف شدن و چهره زشتی که به خود میگرفت مخصوصا خانواده های پر جمعیت که بچه زیاد داشتن این مشکلات را بیشتر حس میکردند، و برای حفاظت از مبلمان خود همیشه مجبور به انداختن کاور روی مبلمان بودند که این خود نیز دردسرهای خود را داشت چون از زیبایی مبل و صندلی می کاهد. اگر همچین مشکلاتی نیز برای شما وجود دارد تا پایان این مقاله با ما همراه باشید.

خدمات مبلشویی در شهرک آزادی

مبل شویی ها در این منطقه و تمام مناطق تهران به خوبی می دانند. که اصل مشتری مداری و ازدیاد مشتری در کیفیت کار و منصف بودن مبل شویی می باشد. و گرنه در سراسر تهران تعداد زیادی مبل شویی وجود دارند که همه آنها هم با همین شیوه شستشو کار می کنند و خدمات مشتری را انجام می دهند. ما باید در این کار این را در نظر بگیریم که در هر شرایطی حق با مشتری است.

و ما باید کاری بکنیم  که مشتری ما را از میان چندین مبل شویی برگزیند. این کار میسر نمی شود مگر این که سرویس کارانی که به خانه مشتری می روند از ویژگی های زیر برخوردار باشند.

 • کیفیت: برای سرویس کاران ما در مبل شویی در آزادی از همه گزینه های دیگر بسیار ضروری  می باشد. و اگر کیفیت شستشو در خانه مشتری خوب و فوق العاده باشد مشتری برای همیشه نزد ما خواهد ماند، در همین راستا ما نمونه کار خود را در معرض دید مشتریان قرار میدهیم تا بهتر با کیفیت کار ما آشنا شوند.
 • منصف بودن: یکی از ویژگی هایی است که خیلی از مبل شویی ها به آن توجه ندارند و این گزینه را همیشه نادیده می گیرند. در حالی که این روزها خیلی از مشتری ها دنبال یک شرکت با مبلغ پایین تر می گردند. این پایین بودن مبلغ دلیل بر آن نیست که کار بهتری انجام نمی دهند. بلکه می خواهند با این ترفند مشتری را برای همیشه در نزد خود نگه دارند.
 • خوش قولی: در مبل شویی در آزادی احترام به وقت مشتری بسیار ضروری است. چرا که بسیاری از ماها این روزها واقعا هر چقدر می دویم به خرج خود نمی رسیم. بنابراین ناسزا است که مشتری را ساعت ها در خانه نگه داریم تا ما نیم ساعت برای آنها خدمات انجام دهیم.

مبل شویی در آزادی

 

ارزان ترین مبل شویی در آزادی

یکی دیگر از ویژگی هایی که مبل شویی جاوید در آزادی را با سایر مبل شویی ها متمایز می کند این است. که ما تا جایی که امکان داشته باشد با مشتری ها کنار می آییم. و وضعیت مالی آنها را در نظر می گیریم، تا اگر مشتری پول کمتری دارد شرمنده ما و خانواده خود نشود. و با همان مبلغ اندکی که دارد ما بهترین خدمات مبل شویی خود را در اختیار آنها بگذاریم تا مبل هایی تمیز داشته باشند.

در همین راستا بدون نگرانی از هزینه های خدماتی که ما برای شما انجام میدهیم با ما در تماس باشید.

 

مبل شویی در منطقه آزادی

مناطقی که مبل شویی در آزادی پوشش می دهد

مناطقی که خدمات مبل شویی را در منطقه آزادی تهران پوشش میدهد :خیابان کمیل، استاد معین، آذربایجان، هاشمی، امام خمینی، دامپزشکی را دارد. جناح، طوس ، کلهر ، سی متری جی ، ۲۱ متری جی جزو خیابان هایی است که ما خدمات مبل شویی را انجام می دهیم. انجام دادن مبل شویی در این منطقه برمی گردد به سال ۹۰ که اولین شستشوی مبل را در این منطقه تجربه کردیم.

ما در این منطقه تعداد مشتری های ثابت زیادی داریم که چندین سال است مدام با آنها کار می کنیم. و مشتری ها هم از نحوه کار با ما بسیار خرسند و راضی هستند. این برای ما بسیار خوب است که مشتری هایمان در منطقه آزادی از ما رضایت کامل دارند. و این باعث پیشرفت مبل شویی و بزرگ شدن خانواده مبل شویی جاوید می شود.

 

موکت شویی در آزادی

مبل شویی  به خاطر موقعیت خوبی که در وسط شهر دارد. هم دسترسی مشتری به مبل شویی  راحت تر است. آزادی یکی از قدیمی ترین محله های تهران به حساب می آید که از ابتدا تهران خیابان آزادی بنا شده است. و تا امروزه این خیابان جزو شلوغ ترین و پر ترددترین بازار های تهران به حساب می آید. که ما در این منظه بیشترین تعداد مشتری را داریم.

موکت شویی یکی دیگر از خدماتی است که همیشه مبل شویی ها در کنار خود دارند. موکت شویی یکی از کار هایی است که خیال مشتری را بابت شستشو بسیار راحت کرده است. راحتی این کار برای مشتری ها در این است. که مشتری فقط با مبل شویی جاوید در آزادی تماس می گیرد و خدمات خود را به آنها اعلام می کنند.

سرویس کاران ما موکت ها ی خانه مشتری را همان جا با بهترین کیفیت شستشو می دهند. موکت شویی مانند کارخانه قالی شویی نیست و که چند روز طول بکشد تا خشک شود و بیاورند. در اینجا بعد از این که شستشو تمام شد دو الی چهار ساعت طول می کشد که خشک و قابل استفاده شوند. این کار از لحاظ قیمتی هم بسیار مرغوب به صرفه است و نصف هزینه کارخانه را باید پرداخت کرد.

مبل شویی در شهرک آزادی

شهرک آزادی یکی دیگر از مناطق تحت پوشش ما است که ما بهترین خدمات خود را در این منطقه نیز به نمایش می گذاریم و تمام مردم شریف و محترم منطقه شهرک آزادی و تمام خیابانهای اطراف آن به راحتی با یک خستجو می توانند از خدمات مبل شویی وئ قالی شویی ما در شهرک آزادی بهره مند شوند.

این روزها تعداد زیادی مبل شویی و قالی شویی در تهران وجود دارد. اما در کنا مبل شویی که با تمام جان و تمام تلاش خود را برای نشام دادن کیفیت انجام می دهد. برای هر مشتری افتخار بزرگی محسوب می شود.

قیمت مبل شویی در آزادی

قیمت های شستشوی مبلمان در منزل با توجه به شرایط های خاصی قابل تغییر است و در منزل تغییر خواهد کرد. اما در حالت کلی در لیست زیر قیمت های شستشو را برایتان به نمایش می گذارم تا به راحتی بتوانید حداقل هزینه شستشو را داشته باشید

 • قیمت شستشوی مبلمان نه نفره در منزل با دستگاه ۸۵۰۰۰۰ تومان می باشد
 • شستشوی یک دست مبلمان هفت نفره در منزل با دستگاه ۷۰۰۰۰۰ تومان می باشد. 
 • قیمت هر عدد صندلی نهار خوری که کفی و پشتی دارد ۴۵۰۰۰ تومان می باشد
 • هزینه شستشوی هر متر مربع فرش ماشینی، اعلا، ابریشم در منزل مشتری با ضمانت نامه کتبی ۳۰۰۰۰ تومان می باشد
 • قیمت شستشوی هر عدد تشک خوش خواب دونفره ۵۰۰۰۰۰ تومان می باشد
 • هزینه شستشوی هر عدد تشک یک نفره در منزل مشتری ۳۸۰۰۰۰ تومان می باشد
 • قیمت شستشوی صندلی داخلی انواع ماشین ها در شهرک آزادی ۶۵۰۰۰۰ تومان می باشد
 • هزینه شستشوی هر عدد کوسن کفی و پشتی های دوبل روی میلمان ۱۵۰۰۰ تومان می باشد
۴.۷/۵ - (۱۵ امتیاز)

5 دیدگاه دربارهٔ «مبل شویی در منطقه آزادی تهران»

  1. ممنون از شما جناب رضایی عزیز که ما را برای انجام خدمات مبل شویی در منزل انتخاب کردید و خوشحالم که رضایت کامل دارید

 1. با نهایت‌تشکر‌از‌اقایی‌جاوید‌من‌برای‌اولین‌بارازخدمات‌این‌شرکت‌استفاده‌کردم‌وخیلی‌خیلی‌راضی‌هستم.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فرم سفارش آنلاین
مشخصات فردی

تماس بگیرید