درخواست مشاوره رایگان: 02166932473

خانه » موکت شویی در خانه با دستگاه در تهران

موکت شویی در خانه با دستگاه در تهران

موکت شویی با دستگاه در منزل

موکت شویی در خانه با دستگاه در تهران بهترین شیوه برای پاک سازی موکت ها در انواع مختلف از هر گونه آلودگی می باشد. با توجه به اینکه امروزه موکت ها در الیاف و انواع مختلف وجود دارند و در مواردی نیز به جای فرش مورد استفاده قرار می گیرند. بنابراین عملیات پاک سازی این موارد را نیز می توان همچون شستشوی فرش با دستگاه در خانه انجام داد. البته توجه داشته باشید که تفاوت هایی در انجام کار وجود دارد. که در ادامه به بررسی دقیق این موارد می پردازیم.

شستشوی موکت در منزل تهران جزو خدمات برتر مجموعه خدماتی جاوید می باشد. با توجه به اینکه بعد از مراجعه متخصصین مجموعه ما به محل جهت ارائه خدمات، و مشاهده کیفیت بالای کار از سوی مشتری، درخواست شستن موکت ها با دستگاه در خانه نیز مطرح می شد. بنابراین تصمیم گرفتیم تا این مورد را نیز به لیست خدمات خود اضافه کنیم. تا برای شستن موکت های خود نیز هیچ دغدغه ای نداشته باشید.

شستشوی موکت در منزل با دستگاه و مواد نانو

استفاده از مبل، فرش و موکت مرسوم ترین مواردی است که برای پوشش کف منزل استفاده می شود. در این میان بنا به سلیقه افراد و نوع چیدمان و طراحی خانه، هر کدام از این موارد انتخاب می شود. با پدیدار شدن روش هایی همچون شستشوی اثاثیه در خانه و گسترش استفاده از دستگاه های شوینده، افراد دیگر نگرانی راجع به کثیف شدن فرش و موکت خود ندارند. مرکز مبل شویی جاوید ارائه دهنده خدمات شستشو در منزل با دستگاه های مخصوص می باشد. هر گونه وسایلی اعم از انواع مبل، فرش ها و موکت ها توسط این مجموعه تمیزکاری می شود.

موکت شویی با راداکتور

شستن موکت در خانه با دستگاه در تهران نیز توسط ما انجام می شود. همانطور که می دانید در بخش های زیادی از خانه بجای فرش از موکت ها استفاده می شود. بنابراین می توان گفت که موکت جزء جداشدنی از فرش در خانه های ایرانی است.

با توجه به اینکه چیدمان اکثر خانه های ایرانی نیز سنتی می باشد، بنابراین موکت در ابعاد و اندازه های زیاد برای پوشش کف زمین استفاده می شود. اما باید توجه داشت که با توجه به موقعیت موکت ها، امکان کثیف شدن و آلوده شدن آنها بیشتر از سایر موارد می باشد. اما نگران نباشید، ما راه پاکیزه شدن موکت ها در سریعترین زمان و با کمترین قیمت را به شما معرفی می کنیم.

گردگیری موکت در محل با دستگاه

با توجه به اینکه خانم ها نگران کثیف شدن فرش های خود هستند، همواره برای جلوگیری از بروز گرد و خاک کف زمین، از لایه موکت نازک در زیر فرش استفاده می کنند. همچنین در محیط هایی همچون راهرو ها و یا حتی برای پوشاندن کف اتاق های خواب، اتاق بچه و … نیز از انواع موکت استفاده می کنند. که تمامی این موارد امکان کثیف شدن را دارند. موکت نیز با توجه به اینکه ابعاد بزرگی دارد، شستشوی سختی را برای افراد به ارمغان می آورد. همچنین باید تمامی وسایل روی موکت برداشته شود تا عملیات انتقال به بیرون و شستن آن انجام شود.

موکت شویی در خانه با دستگاه در تهران که از سوی مجموعه خدماتی جاوید انجام می شود، تمامی این نگرانی ها را برطرف می کند. مشکلاتی همچون عدم وجود محیط مناسب برای انتقال موکت ها برای شستشو، آپارتمان نشینی، عدم توانایی انجام مراحل شستشو و … سبب شده است تا تمیز کردن موکت ها به یک معضل بزرگ برای افراد به خصوص پایتخت نشینان عزیز تبدیل شود. شستشوی موکت در خانه در تهران با دستگاه از سوی مجموعه ما، پایانی بر تمامی مشکلات و نگرانی های شماست.

خدمات خشکشویی موکت در خانه با دستگاه در تهران

شستشوی موکت در خانه با دستگاه برای موکت های تایل، نایلونی، پشمی، کبریتی، پالاز موکت و … امکان پذیر است. شستشوی دقیق و مناسب که سبب پاکیزه شدن موکت شود و هیچ گونه آسیبی به آن وارد نسازد، کار متخصصین می باشد. افرادی که در تیم مبل شویی جاوید فعالیت دارند، افراد متخصصی می باشند که به تمامی زمینه های امور خدماتی مسلط هستند. از جمله اموری که هر متخصص ما به آن تسلط دارد می توان به مبل شویی با دستگاه در خانه، فرش شویی، تشک شویی و … اشاره نمود.

شستن موکت اداری با دستگاه تهران

شستن موکت اداری با دستگاه در محل نیز علاوه بر موکت خانه ها انجام می شود. با توجه به اینکه استفاده از موکت برای پوشش کف در محیط های اداری بسیار زیاد می باشد. بنابراین تعدادی از سفارشات هر روزه ما مربوط به شستشوی موکت اداری با دستگاه در محل تهران می باشد. که برای جلب رضایت مشتریان عزیز، این سفارشات نیز پذیرفته می شود. مبلمان اداری شما اعم از موکت، فرش و … را نیز می توانید به مجموعه مبل شویی جاوید بسپارید تا در سریعترین زمان ممکن، سفارشات شما با کیفیت بالا انجام شود.

موکت های قابل شستشو با دستگاه راداکتور و مواد شوینده در محل

شاید برای برخی از افراد این سوال وجود داشته باشد که چه نوع موکت هایی برای شستشو با این دستگاه مناسب می باشند؟ در پاسخ باید گفت که تقریبا تمامی انواع موکت ها قابل شستشو هستند. تنها موضوعی که در این میان قابل توجه می باشد، این است که فردی که انجام کار را بر عهده دارد باید نوع شستشو و نوع مواد شوینده را به درستی انتخاب نماید. در ادامه به معرفی برخی از موکت هایی که با این روش شسته می شوند می پردازیم.

 •  موکت های الفین
 • موکت تافتینگ
 • پلی استر
 • نایلونی
 • پشمی
 • موکت کبریتی
 • پالاز موکت
 • انواع موکت ها با الیاف و ضخامت های مختلف
 • و …

نحوه دریافت خدمات فرش شویی در محل : شستشوی فرش با دستگاه در منزل در تهران

نوع مواد شوینده برای موکت شویی با دستگاه در آپارتمان

نوع مواد شوینده که برای موکت شویی در خانه با دستگاه در تهران از سوی مجموعه ما مورد استفاده قرار می گیرد، شوینده های درجه یک و برند موجود در بازار می باشد. اینکه چه نوع شوینده ای برای چه نوع موکت و چه نوع آلودگی مورد استفاده قرار گیرد، با انتخاب متخصص ما و مشورت با مشتری صورت می گیرد. تا نهایت پاکیزگی و تمیزی حاصل شود. شوینده های خارجی و درجه یک که می توانند هر نوع لکه اعم از گرد و غبار، چربی، آلودگی های ناشی از ریختن نوشیدنی و غذا ها و … را از بین ببرند، برای استفاده انتخاب می شوند.

شستشوی موکت در تهران در محل

هر متخصصی که از سوی ما اعزام می شود، آمادگی مقابله با هر گونه آلودگی را دارد. بنابراین مجموعه ای از شوینده ها را به همراه دارد که می تواند بنا به نوع کیفی، یک یا چند نوع را مورد استفاده قرار دهد. علاوه بر نوع آلودگی، نوع و جنس موکت نیز می تواند تعیین کننده مواد شوینده لازم برای شستشو باشد. در ادامه به معرفی برخی از شوینده های مورد استفاده می پردازیم:

 • شامپوی تگزاپون
 • شوینده من
 • انواع شوینده های نانو و لکه بر
 • شوینده نانو پاکر
 • لکه بر نانوسان
 • و …

قیمت موکت شویی در خانه با دستگاه در تهران

قیمت شستن موکت در منزل با دستگاه در تهران می تواند تحت تاثیر موارد مختلفی باشد. اندازه موکت، نوع و جنس موکت، کیفیت مواد شوینده بکارگرفته شده، تعداد سفارشات کار و … از جمله مواردی می باشند که تعیین کننده نرخ شستشوی موکت در خانه با دستگاه هستند.

توجه داشته باشید که نرخ های در نظر گرفته شده از سوی ما، کاملا مطابق با نرخ های اعلامی از سوی اتحادیه قالیشویان تهران می باشد. در ضمن تخفیف هایی که برای مشتریان در نظر گرفته می شود، در کنار کیفیت بالای انجام کار، سبب شده است تا واقعا قیمت ناچیزی برای انجام سفارشات پرداخت کنید.

نحوه شستن موکت با دستگاه در آپارتمان

روند موکت شویی در خانه با دستگاه در تهران به این گونه است که ابتدا قبل از انجام هرکاری، سطح موکت از هر گونه وسایل خالی می شود. برای اطمینان از عدم وجود وسایل بر روی موکت، از جاروبرقی استفاده می شود.

در ادامه متخصصی با توجه به نوع آلودگی و میزان کثیف بودن موکت، شوینده مناسبی را انتخاب می کنند که نهایت لکه بری را داشته باشد. بعد از شستشوی کامل و تمیزی از هر گونه آلودگی، به وسیله دستگاه های خشکشویی قوی، عملیات خشک کردن موکت ها انجام می شود. توجه داشته باشید که موکت ها طی انجام این عملیات ها هیچ گونه جابجایی نخواهند داشت.

شستن موکت با دستگاه تهران

برای دریاقت خدمات از بهترین شرکت موکت شویی با دستگاه در تهران و حومه می توانید از طریق شماره های موجود در سایت با کارشناسان مبل شویی جاوید در ارتباط باشید. تا در کوتاه ترین زمان ممکن، تیمی مجرب و متخصص به محل شما اعزام شود. توجه داشته باشید که هزینه های رفت و آمد افراد بر عهده شرکت می باشد و هیچ گونه هزینه اضافی از مشتریان برای این مورد گرفته نمی شود.

نحوه انجام موکت شویی در منزل چگونه است

این روزها بسیاری از شرکت و اداره جات دولتی از موکت برای پوشش کف اداره ها استفاده می کنند. موکت ها درست است که انواع و اندازهای مختلفی دارند. اما در هر صورت برای شستشو با دستگاه در منزل از یک دستگاه استفاده می کنند که در زیر برایتان توضیح خواهم داد.

 1. دستگاه فرچه ای بزرگ و چرخشی
 2. دستگاه دریلی

۱: دستگاه فرچه ای بزرگ: دستگاه فرچه ای بزرگ و یا همان فرچه چرخشی که بسیار بزرگ تر از دریل است. که این دستگاه دارای یک فرچه بسیار بزرگ در زیر دستگاه است و یک مخزن در قسمت بالای دستگاه می باشد. رمانی که دستگاه را روشن می کنیم حالت چرخشی فرچه باعث به حرکت در آمدن دستگاه به سمت جلو می شود.

که متخصص به سختی می تواند این دستگاه را مهار و نگه دارد. زمانی که مخزن بالایی دستگاه پر از آب و کف شود و دستگاه روشن شود کف کاملا روی فرش ها و موکت ها قرار می گیرد. و بزرگ بودن فرچهای که در سر آن تهویه شده است کار را برای متخصصین بسیار راحت تر می کند.

چرا که با یک دور زدن می توان متراژ زیادی از موکت ها را شستشو داد. این کار خیلی بهتر و راحت تر است و بسیاری از شرکت ها و اداره ها از این شیوه شستشو بهره می گیرند. هر جایی و یا هر شرکتی که متراژ موکت ها زیاد باشد، باید از این دستگاه استفاده کرد. چوم کار کردن با این دستگاه بسیار راحت تر می باشد.

دستگاه دریل

دریل همان دستگاهی است که متخصصین ما برای شستشوی مبل ها و فرش ها و همه کار های خدماتی استفاده می کنند. با دریل می توان موکت های متراژ بالا را شستشو داد. بنابراین دریل چون کوچک تر از فرچه های بزرگ است به زمان بیشتری نیاز دارید تا موکت ها را شستشو دهید.

اما در بهترین شرایط دریل ها برای موکت ها و فرش هایی با متراژ کمتر استفاده می شوند. هر چند از لحاظ کیفیت و سرعت شستشو هر دو مانند هم عمل می کنند. اما از لحاظ تایم و زمان فرچه بزرگ بهتر می باشد. ولی شستشوی موکت ها با متراژ کم را فقط با دستگاه دریلی انجام می دهند.

نحوه شستشوی موکت در خانه

همان گونه که در نوشته های بالا توضیح داده ام. اکثر مبل شویی ها خدمات موکت شویی و شستشوی فرش در منزل را انجام می دهند. از مهمترین آنها می توان به مبل شویی در ستارخان اشاره کرد. پمپی که به عنوان مخزن آب از آن استفاده می کنیم در ابتدا باید پر از آب کنیم و با شامپو مخلوط کرد تا آماده ارائه خدمات باشد. در این حالت موکت ها را کاملا و به صورت منظم با دریل شستشو می دهیم و تا جایی که بتوانیم نقاطی از موکت ها که کثیف تر هستند را دوباره و یا چند باره شستشو دهیم.

زمانی که تمامی این کارها به نحو احسن انجام گرفت. سرویس کار بعدی تمام این کثیفی ها و کف هایی که از دریل به روی موکت ها و فرش ها آمده است را جمع آوری می کنیم. جمع کردن این کثیفی ها بسیار مهم است و حتی زمانی که سرویس کار جایی از موکت را فراموش کد و مکش نکرده باشد.

زمانی که موکت ها خشک می شوند دقیقا می توان آن نقاط را به چشم دید. زیرا چون کثیفی ها به سطح موکت آمده اند و فراموش شده اند که جمع شوند. و این خود باعث می شود که موکت بیشتر کثیف دیده شود.جهت اطلاعات بیشتر سری به مبل شویی در جنت آباد بزنید.

قیمت موکت شویی در منزل

امروزه با توجه به این که اکثر خانه ها از موکت پوشیده شده است. موکت شویی در خانه با دستگاه جزو کارهای اصلی است. و تمامی مشتری ها برای پاک سازی موکت های خود از موکت شویی استفاده می کنند. قیمت موکت شویی در سال ۱۴۰۱ طبق نرخ اتحادیه مبل شویی متری ۲۰۰۰۰ تومان اعلام شده است. این قیمت برای تمام موکت شویی ها در سراسر تهران می باشد.

اما همه موکت شویی ها و مبل شویی ها با این تعرفه در تهران کار نمی کنند. و بنا به دلایلی هر یک قیمت خود را به مشتری ارائه می کنند. بسیاری از مشتری ها از این همه مبلغ های متفاوتی که دریافت میکنند، گیج می شوند. مشتری نمی تواند به راحتی به شرکت ها اعتماد کند. و بسیار به سختی می تواند شرکتی را برای انجام خدمات خود در نظر بگیرد.

اما من به جرات به شما می گویم که ما در سراسر تهران با این تعرفه کار میکنیم. تمام خدماتی را که به مشتری ارائه می دهیم را ضمانت می کنیم. همین که می گوییم ضمانت می کنیم اعتمادی برای مشتری حساب می شود. و مشتری با خیالی آسوده می تواند میزبان متخصصین موکت شویی ما در تهران باشند. ما همیشه بعد از اتمام کار مبلغ را از مشتری هایمان دریافت می کنیم. تا مشتری خدمات خود را تحویل بگیرد و کم کاستی های شستشو را به سرویس کاران بگوید، تا کار تکمیل شود.

۵/۵ - (۹ امتیاز)

11 دیدگاه دربارهٔ «موکت شویی در خانه با دستگاه در تهران»

 1. من هر سال موکت های منزل و شرکت رو برای شستشو به مبل شویی جاوید می سپارم این شرکت بی نهایت کارشون عالی هست و من خیلی راضی هستم مخصوصا از سرویس کار هایی که برای شستشو می فرستند خیلی آدم های با تجربه و با ادب هستند خیلی کارتون عالی بود ممنون

  1. بی نهایت تشکر بابت انتخابتون در خدمتیم امیدوارم که بتوانیم سال ها برای انجام خدمات مبل شویی و قالی شویی خود با خیالی آسوده مبل شویی جاوید را انتخاب بفرمایید

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فرم سفارش آنلاین
مشخصات فردی

تماس بگیرید