درخواست مشاوره رایگان: 02166932473

خانه » شستشوی فرش در منزل با دستگاه در تهران

شستشوی فرش در منزل با دستگاه در تهران

شست و شوی فرش با دستگاه

شستشوی فرش در منزل با دستگاه در تهران با استفاده از بهترین مواد شوینده نانو و خشکشویی فرش در خانه ، یکی دیگر از خدمات مجموعه مبل شویی جاوید می باشد. با توجه به تعدد سفارشات در زمینه انجام خشکشویی فرش با دستگاه در محل ، تصمیم گرفتیم تا در کنار ارائه خدمات مبل شویی در منزل تهران، سفارشات مربوط به شستشوی فرش را نیز پذیرا باشیم.

فرش شویی با دستگاه در منزل تهران را می توان جدید ترین و نوین ترین روش شستشو برای انواع فرش های دستبافت، ابریشمی، ماشینی و … را در نظر داشت. توجه داشته باشید که این روش مزیت های زیادی نسبت به روش شستن سنتی و یا ارائه به قالیشویی دارد. کافیست تا این قبیل خدمات را یکبار به عهده تیم مجرب ما بسپارید تا با معجزه شستشو آشنا شوید.

شستن فرش در منزل با دستگاه تهران

فرش شویی با دستگاه در منزل با قیمت ارزان و استفاده از مواد شوینده قوی و نانو روشی است که جای شستشوی سنتی و یا انتقال فرش ها به قالیشویی را گرفته است. بسیاری از عزیزان بنا به دلایلی نظیر مشغله کاری و یا عدم توانایی انجام شستشوی فرش و موکت، قادر به تمیزکاری منزل نیستند. از سوی دیگر سپردن قالی ها به کارخانه قالیشویی در تهران برای تمیزکاری و شستشو، دارای عیوبی نظیر زمان بر بودن، امکان وارد شدن آسیب به فرش ها و … می باشد. بنابراین بهترین روش موجود، که هزینه کمتری را نیز متوجه شما می کند، شستن با دستگاه های مدرن می باشد.

شستن فرش در تهران با دستگاه

شستشوی فرش با دستگاه در منزل تهران می تواند بسیار سریع انجام شود. افرادی که از سوی مجموعه مبل شویی جاوید به محل اعزام می شوند، در زمینه شستشوی انواع فرش ها در هر رنگ و طرح و جنسی، تخصص کامل دارند. از آنجایی که مواد شوینده درجه یک و اغلب شوینده های نانو برای تمیزکاری مورد استفاده قرار می گیرند. بنابراین نیازی به شستشوی چند باره و آسیب رساندن به بافت فرش نیست. نهایت پاکیزگی در شستشوی اول حاصل می شود تا رضایت شما مشتریان عزیز جلب شود.

نوع دستگاه های شوینده فرش در خانه

با توجه به اینکه کیفیت انجام کار و رضایت مشتریان جزو اصول اولیه شرکت جاوید می باشد، بنابراین سعی شده است تا بروز ترین و مدرن ترین مدل های دستگاه شوینده برای ارائه خدمات در نظر گرفته شود. مدل های مختلفی از این دستگاه ها در بازار وجود دارد، که برخی از آنها امکان آسیب رساندن به فرش ها و سایر موارد را دارند و موجب متضرر شدن مشتری می شوند. بهترین دستگاه های شستشو در کنار استفاده از مواد شوینده درجه یک، سبب شده است تا نهایت کیفیت در ارائه خدمات ما وجود داشته باشد. شستشوی فرش در منزل با دستگاه در تهران شرکت جاوید با نوین ترین ابزار و افراد متخصص انجام می شود.

خشکشویی فرش با دستگاه در خانه

قالیشویی در منزل با دستگاه در تهران بسیار مرسوم است و در چند سال گذشته بسیار محبوب شده است. علاوه بر تهران در شهر های دیگر نیز افراد مایل زیادی برای این نوع شستشو دارند، اما در حال حاضر فقط در شهر های بزرگ این خدمات ارائه می شود و مجموعه مبل شویی جاوید نیز تنها در تهران شعبه دارد. البته توجه داشته باشید که این خدمات در شعبه های زیادی با عنوان مبل شویی در منطقه آزادی تهران و … از سوی ما ارائه می شود. و به مرور در نقاط بیشتری از سطح تهران، شعبه های بیشتری برای خدمات رسانی تاسیس خواهیم کرد.

خشکشویی فرش با دستگاه در خانه

مسلما بهترین شرکت فرش شویی با دستگاه در تهران و یا هر منطقه دیگری، شرکتی می باشد که خدماتی با کیفیت ارائه دهد. مجموعه مبل شویی جاوید در ابتدا تنها امور مربوط به شستشوی مبل را ارائه می داد. که بنا به درخواست زیاد مشتریان، مواردی نظیر فرش و موکت را نیز در حوزه کاری خود وارد کرده است. استفاده از مواد شوینده خارجی و نانو بسته به جنس و الیاف فرش، استفاده از بهترین دستگاه های فرش شو، استفاده از افراد متخصص و مجرب در این زمینه و همچنین فرش شویی با قیمت ارزان و کیفیت بالا سبب شده است تا رضایت مشتریان به صورت صد درصدی حاصل شود.

مزایای فرش شویی با دستگاه راداکتور در منزل

از جمله مزایای شستن فرش در آپارتمان با دستگاه در تهران می توان به سریع بودن انجام کار و پایان یافتن آن اشاره کرد. در این روش نیازی نیست تا فرش را بر روی سطحی قرار دهید تا خشک شود، شستشو به درو از هر گونه ریزش آب و کف بر روی هر سطح دیگری در همان محل انجام می شود. یازی به جمع کردن فرش و انتقال آن به جای دیگر نیست، تنها کاری که لازم است انجام شود این است که هر گونه وسیله ای از روی فرش برداشته شود، که این مورد نیز توسط اعضای شرکت ما انجام می شود و عملا شما کوچکترین کاری انجام نمی دهید.

در فرآیند انتقال فرش به کارخانه قالیشویی و شستن و برگرداندن آن علاوه بر صرف زمان سه روز الی یک هفته ای، شستشو به دور از چشم شما انجام می شود و نمی توانید از کیفیت کار مطلع شوید و همچنین امکان بروز پارگی و آسیب در بافت فرش و قالی وجود دارد. اما در روش شستن قالی با دستگاه راداکتور آلمانی، نظاره گر شستشوی کامل فرش هستید. و می بینید که بهترین مواد شوینده مورد استفاده قرار می گیرد. همچنین با توجه به اینکه عملیات جمع آوری فرش صورت نمی گیرد، هیچ گونه آسیبی متوجه فرش نمی شود.

قیمت شستشوی فرش در منزل با دستگاه در تهران

قیمت خشکشویی فرش در خانه با دستگاه به نسبت روش های دیگری که برای انجام شستشو وجود دارد، بسیار کمتر می باشد. به صورتی که همه به دنبال دریافت خدمات فرش شویی در خانه تهران هستند. نرخ های موجود در این زمینه، از سوی اتحادیه قالیشویی تهران مشخص می شود و با توجه به اینکه شرکت ما، شرکتی معتبر و ثبت شده می باشد، نرخ انجام کار کاملا مطابق با قیمت فرش شویی با دستگاه در تهران که از سوی اتحادیه تعیین شده است، می باشد. به صورت کلی می توان گفت که شستشوی ارزان فرش با دستگاه در تهران به نسبت کیفیت بالای کار، متعلق به مجموعه مبل شویی جاوید می باشد.

شستشوی فرش با دستگاه شرکت جاوید

جهت تعیین قیمت ارائه خدمات می توانید از طریق بخش تماس با ما و شماره های موجود در سایت، با کارشناسان ما در ارتباط باشید. اما به صورت کلی جهت آشنایی شما عزیزان با نرخ شستشوی فرش با دستگاه در اینجا به معرفی موارد تعیین کننده قیمت نهایی می پردازیم.

 • اندازه فرش و قالی
 • جنس الیاف و نوع آن
 • دستبافت و یا ماشینی بودن فرش
 • نوع مواد شوینده بکار گرفته شده
 • نوع خدمات درخواستی شما
 • تعداد فرش ها و تعداد سفارشات انجام کار
 • و …

روشویی و لکه برداری فرش در محل با دستگاه در مناطق تهران

یکی دیگر از مزایای این روش این است که می توانید خدمات روشویی فرش با دستگاه در منزل را نیز دریافت کنید. در برخی از موارد، نیازی به شستشوی کامل فرش نیست و افراد تمایل دارند تا خدماتی از قبیل روشویی و یا لکه برداری فرش در منزل را دریافت کنند. که در این مورد نیز ما می توانیم خدمات درخواستی شما را ارائه دهیم. وجود چندین لکه آلودگی بر روی فرش و قالی می تواند ظاهر نامناسبی به فرش های شما بدهد. از سوی دیگر نیز شستشوی فرش به خاطر وجود چند لکه کمی حوصله بر است، اما نگران نباشید. با استفاده از این روش می توانید بدون جابجایی وسایل خود و حتی خود فرش، نسبت به پاک کردن آن اقدام کنید.

 

فرش شویی آنلاین در تهران

سایت شستشوی فرش در منزل با دستگاه در تهران یکی از مواردی است که کاربران نسبت به جستجوی آن اقدام نموده اند. اما معتبر نبودن شرکت ها و یا عدم اطمینان از کیفیت کار و … در مواردی سبب شده است تا نتوانند به افراد اعتماد کنند و در نهایت از انجام سفارشات خود منصرف شوند. مجموعه خدماتی جاوید که شرکتی ثبت شده و عضو اتحادیه قالیشویان تهران می باشد، به عنوان بهترین ارائه دهنده خدمات شستن فرش در منزل در تهران شناخته می شود. که به دنبال درخواست های زیاد مشتریان، علاوه بر راه اندازی شعب مختلف در سطح تهران، نسبت به راه اندازی فرش شویی آنلاین در تهران نیز اقدام نموده است.

شماره تماس شرکت فرش شویی با دستگاه تهران

یافتن شرکت قابل اعتمادی که بتواند تمامی سفارشات شما را با قیمت مناسب و همچنین کیفیت بالا انجام دهد، کار دشواریست. امروزه افراد زیادی به صورت سیار در سطح تهران مشغول به فعالیت هستند که متعلق به هیچ شرکت و مجموعه ای نیستند. با توجه به اینکه ممکن است مشکلاتی در حین انجام کار و … پیش بیاید، همواره بهتر است تا سفارشات خود را به شرکت های معتبر دارای مجوز فعالیت بسپارید. مجموعه مبل شویی جاوید مفتخر به دریافت مجوز های لازم برای فعالیت از مراجع ذیربط می باشد. بنابراین می توانید با خیال راحت سفارشات خود را به افراد  متخصص ما بسپارید.

رووشویی فرش با دستگاه در تهران

شماره تلفن مرکز فرش شویی با دستگاه در تهران در تعداد زیاد قابل مشاهده است. اما اینکه کدام یک متعلق به شرکت ها و افراد متخصص باشد، مهم است. در صورت سپردن امور و سفارشات خود به شرکت های معتبر امکان پیگیری سفارشات، ارائه شکایات و انتقادات و … وجود دارد. شماره های تماس مربوط به شعبه های مختلف شرکت ما در بخش وبلاگ ارائه شده است.

۵/۵ - (۴ امتیاز)

11 دیدگاه دربارهٔ «شستشوی فرش در منزل با دستگاه در تهران»

 1. با سلام من از این مبل شویی سرویس گرفتم پرسنلی بسیار با ادب و کار بلد و فرستادن و ا صلا هیچ هزینه اضافی از ما نگرفتن ممنونم💥🙏💥🙏💥

  1. سلام اقا رضا عزیز
   مطمعا باشید که برای تمامی مشتری هایمان در تهران فقط با یک تعرقه ثابت کار می کنیم و به هیچ وجه قیمت ها تغییر نخواهد کرد. ما هم بسیار شادمانیم از اینکه در کنار ما هستید.

  1. با سلام اقای سالار عزیز
   شما بزرگوار در هر بخش از سایت که وارد بشوید یک شماره تماس برای برقراری تماس راحت وجود دارد که می توانید با کارشناسان ما هماهنگ بشوید و یا همین جا ادرستون بگذارید ما پیگیری می کنیم براتون

 2. من برای شستشوی یک دست مبلمان با این شرکت تماس گرفته بودم سرویس کاران پیشنهاد شستشوی فرش را هم به من دادند و این کار را انجام دادند من بسیار راضیم خیلی راحت توی خونه شستن و شاید پنج ساعت بعدش قابل استفاده بود توصیه می کنم این کارو تجربه کنید
  ممنونم از ادمای خوبی که اومدن

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فرم سفارش آنلاین
مشخصات فردی

تماس بگیرید