درخواست مشاوره رایگان: 02166932473

خانه » مبل شویی در پرند با مواد نانو

مبل شویی در پرند با مواد نانو

مبل شویی در پرند با مواد نانو

مبل شویی در پرند با مواد نانو  و با ارائه بهترین خدمات مبل شویی توسط متخصصان مبل شویی جاوید با ۷۰۰۰۰۰ تومان انجام می شود.  مبل شویی در منزل یکی از پر طرفدار ترین خدماتی است. که این روزها در منزل توسط سرویس کاران مبل شویی انجام می شود. طرفداران این نحوه شستشو در تهران بسیار زیاد است. و همه سعی می کنند تا جزو بهترین مبل شویی ها در تهران و منطقه پرند باشند.

مبل شویی در پرند با مواد نانو

مبل شویی در پرند یکی دیگر از شعبات مبل شویی جاوید در تهران می باشد. که از پارسال ما خدمات مبل شویی خود را در منطقه پرند تهران شروع کرده ایم. ما تمامی سعی و تلاش خود را انجام می دهیم تا بهترین مبل شویی در منطقه پرند باشیم. منطقه پرند یکی از مناطقی است که این روزها تعداد زیادی از مشتری ها را در خود جای داده است.

پرند یکی از مناطق کم جمعیت بود و این روزها پرند یکی از پر جمعیت ترین مناطق تهران به حساب می آید. پرند در عرض دو یا سه سال اخیر به اوج پیشرفت خود رسید. و برج های زیادی اعم از فاز یک پرند، فاز دو پرند، فاز سه پرند و تا فاز هفت و هشت ادامه پیدا کرد.

مبل شویی جاوید یکی از اولین مبل شویی هایی است. که در پرند شعبه خود را تاسیس کرد و کار خود را شروع کرده است. ما در منطقه پرند از بهترین متخصصان مبل شویی برای شستشوی مبلمان در منزل بهره گرفته ایم. متخصصان ما برای اینکه بتوانند که در شرکت مبل شویی جاوید کار کنند. باید از فیلتر های زیادی عبور می کردند. یکی از شاخص ترین فیلتر هایی که باید مبل شویی ها داشته باشند برخورد مناسب می باشد.

Washing in the window with nano materials
مبل شویی در پرند با مواد نانو

مبل شویی در پرند با دستگاه

ما در مبل شویی جاوید تمام سعی و تلاش خود را به کار گرفته ایم. تا بتوانیم سرویس کارانی که استخدام می کنیم باید شرایط و ویژگی های زیر را داشته باشند.

 • خوش برخورد و خوش پوش باشند. برخورد خوب و شیک پوش بودن از بزرگترین مزایای یک سرویس کار خوب می باشد. و تمامی سرویس کاران مبل شویی ما باید از برخورد خوب بهره مند باشند.
 • متخصص بودن: داشتن تجربه کافی برای شستشوی مبلمان بسیار مفید و ضروری می باشد. و تمامی سرویس کاران ما با تجربه ای چندین ساله در شرکت مبل شویی جاوید در شهر پرند استخدام شده اند.
 • تخفیف: تمامی مشتری هایی که در تهران تشریف دارند حتی اگر پول دار هم باشند. شاید با دادن تخفیفات جزئی لذت ببرند و خوشحال شوند. و دادن تخفیف به مشتری روی مشتری تاثیر بسیار زیادی دارد. و مشتری ها این تخفیفات را می بینند و برای همیشه از آنها یاد می کنند.
 • کیفیت: سرویس کارانی کهدر تهران و سایر نقاط تهران و شهر پرند اگر متخصص باشند. و کار خود را با کیفیت بالایی انجام دهند بی شک در بازه زمانی کوتاهی جایگاه خود را پیدا می کنند. و بسیاری از این شرکت ها  نامدار می شوند. و مشتری های زیادی از این طریق جذب شرکت ها می شوند.
مبل شویی در پرند با دستگاه
مبل شویی در پرند با دستگاه

شستشوی فرش و مبل در پرند

بسیاری از شرکت های مبل شویی و قالی شویی با هم دیگر ترکیب می شوند. و دو تا از پروسه هایی است که خدمات آنها به همدیگر وابسته می باشد. بسیاری از شرکت ها هنگامی که مشتری برای شستشوی فرش در منزل خود تماس می گیرد. هیج اطلاعی از شستشو در منزل ندارند و حتی نمی دانند که در خانه فرش چگونه شستشو می شود.

شستشوی فرش در منزل با دستگاه انجام می شود. و تمامی عزیزان و مشتری هایی که می خواهند خدمات شستشوی خود را در خانه انجام دهند از این شیوه شستشو استفاده می کنند. در ابتدا یکی از سرویس کاران مبل شویی تمامی سطح فقرش ها را جارو کشی می کند. تا هر گونه آشغال و کثیفی هایی که روی فرش وجود دارد کاملا جمع آوری شود تا نحوه شستشو را راحت تر کند.

و بعد از این حالت سرویس کار متخصص فرش ها را با دستگاه فرچه ای که در اختیار دارد را تمام و کمال شستشو می دهد و کف مالی می کند. این کف حاصل شامپوی نانو می باشد. و سطح مبلمان و فرش ها بسیار تمیز و مرتب می کند. و بعد از آن تمامی کف و کثیفی ها را با جارو جمع آوری می کنند. و بعد از آن روی فرش  ها خیلی تمیز و مرتب می شوند.

قیمت مبل شویی در پرند با دستگاه

مبل شویی های زیادی در تهران و منطقه پرند وجود دارد. و هر یک از این شرکت ها هم با تعرفه مختص به خودشان کار می کنند. کار کردن با هر شرکتی با تعرفه همان شرکت انجام می شود. مبل شویی جاوید در تهران سال ها است که با تعرفه ای ثابت کار می کند. و ما در تمام منالطق تهران تمام خدمات مربوط به مبل شویی و قالی شویی را با این تعرفه ها انجام می دهیم.

 • قیمت یک دست مبلمان نه نفره در منزل با دستگاه و مواد نانو در پرند ۸۵۰۰۰۰ تومان می باشد.
 • هزینه شستشوی یک دست مبلمان هفت نفره با دستگاه در منطقه پرند ۶۵۰۰۰۰ تومان می باشد.
 • قیمت شستشوی یک دست مبلمان نیم ست در منزل با دستگاه ۵۰۰۰۰۰ تومان می باشد.
 • هزینه شستشوی مبلمان نهار خوری یا همان صندلی های دونه ای حساب می شود و هر عدد ۴۰۰۰۰ تومان می باشد.
 • قیمت هر متر مربع فرش ماشینی، اعلا، ابریشم و گل ابریشم با دستگاه ۳۰۰۰۰ تومان می شود.
 • هزینه شستشوی صندلی های انواع ماشین های ایرانی و خارجی در منزل مشتری با دستگاه ۶۵۰۰۰۰ تومان می باشد.
 • هزینه هر عدد پادری در منزل مشتری ۵۰۰۰۰ تومان می باشد. اما ما برای مشتری هایمان پادری ها را رایگاه شستشو می دهیم.

شما عزیزان و مشتری های عزیز در سراسر منطقه پرند می توانند از این تعرفه شستشوی مبلمان استفاده نمایید. کافی است که شما مشتری های عزیز با یکی از شماره های مبل شویی در پرند تماس حاصل فرمایید. تا سرویس کاران مبل شویی ما در اسرع وقت خود را به شما عزیزان برسانند.

قیمت مبل شویی در پرند با دستگاه
قیمت مبل شویی در پرند با دستگاه

مبل شویی در پرند

مبل شویی در پرند یکی بزرگترین مجموعه های مبل شویی در پرند می باشد. که ما در این منطقه پنج  سرویس کار فعال و آماده داریم که در سراسر منطقه پرند کار و خدمات خود را به مشتری هایمان ارائه می کنیم. شما عزیزان و بزرگواران در منطقه پرند می توانید با تمامی شعبات مبل شویی جاوید و شعبه مرکزی ما با نام مبل شویی در خانی اباد اشاره کرد.

۶۶۹۳۲۴۷۳ ۲۲۸۷۴۵۳۱
۴۴۰۳۹۳۱۴ ۴۴۰۳۹۲۱۷
۸۸۹۴۲۶۴۴ ۴۴۸۲۷۴۶۴

تمامی این شعبات مبل شویی ما در تهران و منطقه پرند به صورت شبانه روزی آماده ارائه خدمات مبل شویی و خدمات قالی شویی در پرند می باشیم. شما عزیزان هر زمانی تصمیم به ارائه انجام خدمات خود را داشتید. با یکی از شعبات مبل شویی پرند تماس بگیرید و آدرس خود را توسط کارشناسان ما رزرو بفرمایید. تا متخصصان مبل شویی ما در اسرع وقت خدمتتون برای انجام خدمات برسند.

۵/۵ - (۱۰ امتیاز)

5 دیدگاه دربارهٔ «مبل شویی در پرند با مواد نانو»

 1. با سلام و عرض ادب من هم از اخلاق پرسنل راضی بودم و هم از نحوه شستشو بسیلر بل کیفیت انجام دادند حلالشون باشه اشالله

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فرم سفارش آنلاین
مشخصات فردی

تماس بگیرید