درخواست مشاوره رایگان: 02166932473

خانه » شستشوی تاتامی

شستشوی تاتامی

شستشوی تاتمی در سرای محله

شستشوی تاتامی در منزل  ومحل کار یکی دیگر از خدمات پر طرفدار در تهران می باشد. ما در تمام مناطق تهران شستشوی انواع تاتامی ها را در منزل و محل زندگیتان شستشو می دهیم. شستشوی تاتامی ها در منزل مانند شستشوی فرش در منزل می باشد و هر دو این ها با یک دستگاه انجام می شود. مبل شویی جاوید در تهران و کرج خدمات زیادی انجام می دهد که شستشوی تاتمی ها یکی از این خدمات است.

شستشوی تاتامی در منزل

همان گونه که بسیاری از خانه های تهرانی مملو از موکت و فرش شده است. بسیاری از خانه های مشتری نیز با تاتمی ها پوشیده شده است که مشتری ها برای این که از بچه های خود در خانه محافظت کنند از تاتمی ها در خانه خود استفاده می کنند. تاتمی ها واقعا محافظ های نرم و گرمی هستند برای کودکان در این صورت اکثر سرای محله ها و مهد کودک ها در سراسر تهران پوشیده از کف پوش های تاتمی هستند.

ما در مجموعه مبل شویی جاوید بارها و بارها کار شستشوی تاتمی های سرای محله های مختلف و مهد کودک های گوناگونی را در کارنامه خود ثبت کرده ایم. اما در حالت کلی شستشوی تاتمی به صورت کاملا ساده و حرفه ای شستشو می شود و این کار هم همانند تمامی کارهای دیگر نیازمند تخصص و تجربه است که ما متخصصانی کار آزموده و مجرب را برای این کار آموزش دیده ایم. تا بتوانیم به بهترین شکل ممکن کار و خدمات خود را به مشتری ها ارائه کنیم.

بسیاری از مشتری هایی که در خانه از تاتمی ها برای محافظت از فرزتدان خود استفاده می کنند تا به حال نمی دانستند که با این شیوه شستشو می شود که تاتمی ها را تمیز کرد. بنابراین بارها با شوینده های مختلف به جان تاتمی ها می افتادنند دریغ از این که حتی کوچک ترین پاکیزگی در آنها ببینند.

شستشوی تاتامی
شستشوی تاتامی در محل کار

نحوه شستشوی تاتامی در منزل

تاتمی ها هم همانند مبلمان با دستگاه های راد اکتور و جارو برقی در محل انجام می شود. در ابتدا تمامی سطح تاتمی ها را با جارو برقی، جارو کشی می کنیم تا سطح تاتمی ها کاملا تمیز و هیچ آشغال و کثیفی روی آنها باقی نماند. تا مراحل شستشو تاتمی ها در منزل و یا محل کار به راحتی انجام گیرد.

بعد از این مرحله متخصصانی که برای این کار آموزش دیده هستند و از هر لحاظی برای انجام دادن کار آمادگی لازم را دارند دست به کار می شوند. مخزنی که اب و محلول شستشو در آن جمع آوری می شود را پر از آب و شامپو می کنیم تا در اثر فشار دادن اهرم آن محلول ما آماده کار باشد. سرویس کار با دقت کامل هر کدام از تاتمی ها را دونه دونه شستشو می دهد و در همان لحظه باید سرویس کار بعدی دست به کار شود.

فرق اصلی شستشوی تاتمی و شستشوی مبل در منزل تنها در این قضیه است که تاتمی ها به محض شستشو باید بلافاصله آب و کثیفی های حاصل از آن را جمع آوری کنیم. تا هیچ آبی  روی تاتمی ها باقی نماند چرا که اگر آبی روی آن باقی بماند دوباره خود تبدیل به کثیفی می شود و از اول خود کثیف تر به نظر می آید. اما در حالت کلی باید از شوینده های  قوی تر باید استفاده کرد.

قیمت شستشوی تاتامی
قیمت های منصفانه را از شرکت مبل شویی جاوید بخواهید

۳ راه حل ساده برای شستشوی تاتامی

  • استفاده از دستگاه مبل شویی: همان گونه که در قسمت بالایی برایتان کامل توضیح دادم  با این شیوه شستشو به راحتی تاتمی ها تمیز و مرتب می شوند و بهترین شیوه شستشو در منزل همین دستگاه های مبل شویی می باشد.
  • آب و مواد شوینده: تاتمی ها چون مانند موکت و فرش نیستند که نتوانیم به راحتی روی آن شلنگ آب را بگیریم. به همین خاطر به راحتی می توان روی تاتمی ها آب پاشید و علاوه بر آن مواد شوینده مانند تاید و یا شامپو را به تاتمی ها اضافه کرد و با خیالی راحت با پارو با آن ها ور برویم تا کاملا تمیز و مرتب شوند.
  • مواد نانو: این روزها مواد نانو از جمله شوینده های نانو در بازار غوغا می کند و هر کسی که یک بار با شامپوهای نانو کار کند دیگر نمی تواند که از این شوینده ها دست بردارد. چرا که پاک کنندگی که مواد نانو روی سطوح  به جای می گذارند قابل قیاص با هیچ گونه شستشوی نمی باشد.

 

قیمت شستشوی تاتامی ها

در این دنیای به این بزرگی هر چیزی بر مبنای پول می چرخد و هر چیزی برای خود تعرفه خاصی دارد که در تهران هر کسی که بخواهد برای شستشوی تاتمی اقدام کند در مجموعه مبل شویی جاوید با تعرفه زیر کار خواهیم کرد.

قیمت هر متر مربع تاتامی در منزل با دستگاه مبل شویی ۲۰۰۰۰ تومان می باشد.                                   ما در مبل شویی جاوید تمام این خدماتی که به شستشوی تاتمی مربوط باشد را با کمال میل و با افتخار برای مشتری هایمان انجام می دهیم. حتی برای انجام تک تک کار هایمان برای مشتری ها ضمانت نامه کتبی ارائه می کنیم. بسیاری از شرکت های مبل شویی کار خدمات تاتمی را به خاطر وقت گیر بودن آنها انجام نمی دهند و حتی تعرفه های کلانی را برای این کار اعلام می کنند. اما ما در شرکت خود در تمام مناطق تهران و کرج فقط با این تعرفه کار می کنیم.

 

۴.۹/۵ - (۹ امتیاز)

8 دیدگاه دربارهٔ «شستشوی تاتامی»

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فرم سفارش آنلاین
مشخصات فردی

تماس بگیرید